Beruházási szakértő - épületgépész

Dátum:  2024. ápr. 26.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Beruházási szakértő – épületgépész

Feladataid lesznek:
•    Irodaépületek, bankfiókok beruházási munkáinak műszaki és gazdasági előkészítése, koordinálása, társterületek adatszolgáltatásainak ellenőrzése
•    Partnerek által készített műszaki dokumentációk, szakvélemények, tervdokumentációk szakmai ellenőrzése, bírálata
•    A bank építési, beruházási tevékenységéhez tartozó szakági tervezési segédletek folyamatos aktualizálása
•    A tervezés, engedélyeztetés, kivitelezés minőségi, szerződésszerű, határidőre történő megvalósítása
•    Közreműködés a szükséges beszerzési eljárásokban
•    Kapcsolattartás a lebonyolítókkal és műszaki ellenőrökkel, kooperációs emlékeztetők szakági feladatainak végrehajtása
•    Rendszeres előrehaladási és pénzügyi jelentési kötelezettség
•    Projekthez kapcsolódó dokumentálás, adminisztráció a bank beruházási szabályzata szerint
•    Szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása, beszállítókkal való kapcsolattartás.
•    Projektek épületgépész szakértőként való támogatása, a kivitelezési munkák helyszíni ellenőrzése, tervdokumentáció szerinti megvalósulás felügyelete
•    Általános projekt utóellenőrzési és garanciális feladatok ellátása
•    Szakmai és banki képzéseken való részvétel, szakmai ismeretek naprakész tartása

A pozíció betöltéséhez szükséges:
•    Felsőfokú épületgépész mérnöki végzettség,
•    Hasonló pozícióban szerzett gyakorlat
•    MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) magabiztos felhasználói szintű ismerete,
•    Csapatmunkában vagy önálló munkavégzés
•    Jó kommunikációs készség
•    Középfokú angol nyelvtudás
•    B kategóriás jogosítvány,

Előnyt jelent:
•    Nagy projektek irányításában szerzett kivitelezési tapasztalat
•    Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
•    Szakmai fejlődési lehetőséget, kihívásokat, változatos feladatokat
•    Béren kívüli kiemelkedő juttatási csomagot
•    Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
•    Stabil munkalehetőséget
•    Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Madarász Viktor utca (M12)