Belső finanszírozási szakértő

Dátum : 2022.11.16.

Hely: Budapest, PE, HU, 1051

Az OTP Bank Nyrt. Eszköz-Forrás Menedzsment Igazgatóságának (ALM) Mérlegmenedzsment Főosztálya

munkatársat keres,

leányvállalati finanszírozási ügyletek kezelésére.

Főbb feladatok:

  • Leányvállalatoknak (hazai és külföldi bankok, faktoring- és lízingcégek stb.) nyújtott hosszú lejáratú finanszírozási ügyletek kezelése egész élettartamukon keresztül, azaz (többek között):

            - finanszírozási konstrukció kialakítása

            - szerződéskötés magyar és angol nyelven

            - ügyletek nyilvántartása különböző tranzakciós rendszerekben

  • Az ügylet élettartama alatt felmerülő feladatok ellátása kapcsolódó transzferárazási kérdések kezelése
  • Kapcsolódó szabályozás figyelemmel kísérése, az ennek megfelelő optimális finanszírozási struktúra kialakítása
  • A kezelt ügyletek állományára és eredményére vonatkozó tervezés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Excel, Word, Power Point ismerete
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen (correspondent banking, vállalati hitelezés) szerzett tapasztalat
  • Transzferárazási ismeretek
  • Jogi ismeretek

Amit kínálunk:

  • A hazai bankszektorban egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség egy bankcsoport központjában
  • Vonzó juttatási csomag (béren kívüli juttatások, cafeteria)
  • Hibrid munkavégzés (home office)
  • Változatos, lendületes munkavégzés egy fiatal csapat tagjaként
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület