Befektetési Szolgáltatási Folyamatkontroll Tanácsadó / Global Markets Sales Control Advisor

Dátum:  2024. aug. 17.

Keressük leendő kollégánkat támogató és jó hangulatú csapatunkba, a bankcsoport Global Markets sales kockázati kontroll területére az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A treasury sales és privátbanki tevékenység folyamatainak és szabályozásának csoportszintű kockázatkezelési kontrollja, folyamatok standardizálása, kontrollpontok kialakítása és mérése
  • A treasury és privátbanki termékfejlesztés során az üzleti érdekek és a kockázatkezelési szempontok összehangolása
  • Részvétel a tőkepiaci tevékenység fejlesztésére irányuló banki, bankcsoporti projektekben, új csoporttagok integrálásában
  • Csoportszintű koordináció és audit, a leánybankok hasonló tevékenységeinek támogatása, fejlesztése, kapcsolattartás a külföldi társterületekkel

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi iskolai végzettséggel rendelkezik
  • Pénzügyi szektorban, treasury vagy privátbanki vagy alapkezelés területén szerzett munkatapasztalattal bír
  • Prezentációk tartásában gyakorlott
  • Szakmai angol nyelvismerettel rendelkezik

Amit előnynek tartunk:

  • Folyamatfejlesztési módszertanok ismerete
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Működési kockázatkezeléssel kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Informatikai alkalmazások ismerete: Fusion Capital, Fusion Risk, Calypso, Clavis

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Folyamatosan fejlődő és innovatív munkakör
  • Hibrid munkavégzés

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.