Banktechnikai szerviztechnikus

Dátum:  2024. ápr. 18.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Banktechnikai eszközök javítási, telepítési, leszerelési munkálatainak elvégzése Budapest vonzáskörzetében, esetileg országosan
  • Készenléti munkavégzés
  • Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Kiadott eszközök, berendezések, szerszámok, anyagok megfelelő kezelése, felhasználásuk dokumentálása

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség (preferáltan műszaki/informatikai)
  • Érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély és gépjármű vezetési gyakorlat
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Műszaki beállítottság
  • Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség
  • Ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs képesség
  • Elektronikai és adathálózati alapismeretek
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • POS terminálokkal szerzett tapasztalat
  • Banktechnikai területen szerzett gyakorlat
  • Ügyfélhívó területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert munkáltató
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye: Budapest