Kiemelt Bankkapcsolati termékszakértő

Dátum : 2022.11.22.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. Daily Banking Tribe

Kártyagyártás támogatás és kártya díjak squad munkatársat keres

Bankkártya kibocsátói Business Analyst

munkakör betöltésére

Várjuk jelentkezésed egy olyan egyedülálló csapatba, ahol a bankkártyás fizetések meghatározó fejlesztései születnek. Légy valódi hatással Magyarország és Közép-Európa legnagyobb pénzintézetének és ügyfeleinek jövőjére!

Feladatok:

  • Üzleti terület elvárásainak megértése alapján a követelmények definiálása az IT megvalósítás érdekében
  • Ennek részét képezi
    • Kártya üzleti folyamatok és termék tulajdonságok feltérképezése, elemzése, összefüggések megértése
    • Folyamat egyszerűsítési lehetőségek feltárása
    • Üzleti működés leírását tartalmazó, angol nyelvű specifikációk készítése, mely alapján az System Analyst képes a technikai megvalósítás definiálására
  • Operatív és adminisztratív együttműködés a kártya kibocsátói folyamatban résztvevő bankon belüli és kívüli szakterületekkel
  • Közreműködés a tesztelési feladatok ellátásában, felhasználói tesztelés végzése

Elvárás:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági (pénzügyi és számviteli) végzettség
  • Üzleti elemzői tapasztalat
  • Logikus, strukturált, folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Magas szintű problémamegoldó és szervező készség
  • Eredmény és minőségorientált munkavégzés
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kiváló kapcsolatteremtő és érdekérvényesítő képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret

Előnyök:

  • Bankszakmai tapasztalat
  • A kártya kibocsátói üzletág ismerete
  • Jira, Confluense felhasználói szintű ismeret

Agilis vagy projekt szervezetben szerzett tapasztalat

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Vonzó juttatási csomagot
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatását
  • Stabil tulajdonosi hátteret
  • Fiatal, dinamikus csapat vár
  • Tervezhető munkaidőt
  • Modern irodai környezetet, home-office lehetőséget