Banki számviteli ellenőrzési szakértő

Dátum:  2024. ápr. 5.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Főkönyvi támogató osztálya
Számviteli ellenőrzési szakértő
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:
•    Részvétel új ellenőrzési környezet kialakításában / a számviteli környezet változása által indukált fejlesztésekben, közreműködés egyéb kapcsolódó banki projektekben,
•    A számviteli előírások  (magyar és IFRS) alkalmazásának ellenőrzése,
•    Részvétel az anyavállalat és a leányvállatok üzleti analitikus rendszereinek és a főkönyv kapcsolatának ellenőrzésében, felügyeletében,

Téged keresünk ha:
•    Felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
•    Innovációs feladatokban szívesen kipróbálnád magad,
•    Önálló, gyors a munkavégzésed, magabiztos fellépésű vagy,
•    Problémamegoldó és együttműködő vagy,
•    Bírod a stresszt és a monotonitást,
•    Magabiztos  MS Office ismeretekkel rendelkezel,
•    Nyitott vagy a folyamatos tanulásra és új ismeretek elsajátítására.
•    Rendelkezel angol nyelvismerettel

Előnynek tekintjük ha:
•    Gazdasági/pénzügyi/ mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel,
•    Hasonló területen szerzett banki tapasztalatod van,
•    Kiemelkedő excel ismeretekkel rendelkezel,

Amit kínálunk:
•    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mi ndennapjainak
•    Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    önálló, felelősségteljes munkavégzés
•    Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
•    Oktatás, betanítás biztosított
•    Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag