Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Bankcsoporti audit tanácsadó

Dátum : 2021.07.08.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:
-    Pénzügyi, számviteli vizsgálatok végzése az OTP külföldi és belföldi csoporttagjainál,
-    Vizsgálatok operatív irányítása, koordinálása,
-    A belső és külső ellenőrzésekhez kapcsolódó intézkedési tervekben meghatározott feladatok végrehajtásának nyomon követése,
-    Belső ellenőrzési tevékenység felügyelete a kijelölt csoporttagoknál,
-    A felügyelt csoporttagtól beérkező belső ellenőrzési dokumentumok feldolgozása, értékelése,
-    A vezető testületek számára készülő beszámolók összeállításában való részvétel,
-    Közreműködés a csoportszintű belső ellenőrzési módszertanok kidolgozásában és karbantartásában,
-    Belső szabályzatok és döntés előkészítő előterjesztések véleményezése.

Elvárások:

-    Felsőfokú gazdasági, pénzügyi  főiskolai/egyetemi végzettség, egyéb felsőfokú végzettség esetén mérlegképes, vagy könyvvizsgálói képesítés
-    Legalább 4 éves hitelintézetnél szerzett gyakorlat,
-    Belső ellenőrzésben szerzett szakmai tapasztalat/képzettség,
-    Aktív, legalább középfokú angol nyelvismeret (további nyelvismeret előnyt jelenthet),
-    Csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent,
-    Kiváló elemzői és kockázatértékelési készség,
-    Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség,
-    Kiváló szóbeli/írásbeli  kommunikációs képességek,
-    Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre

Amit nyújtunk:
-    Izgalmas, változatos, szakmai fejlődést biztosító munkát Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
-    Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
-    Stabil munkalehetőséget professzionális munkakörnyezetben,
-    Folyamatos fejlődési lehetőséget,
-    Támogató, jó hangulatú munkahelyi légkört,
-    Versenyképes fizetés és kiemelkedő, széleskörű juttatási csomagot.
Munkád során:
-    Betekintést nyerhetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport irányításába, működésébe,
-    Részese lehetsz az OTP csoport belső ellenőrzési rendszerének alakításának, fenntartásának, fejlesztésének,
-    Lehetőséged nyílik nemzetközi tapasztalatokat szerezni és együtt dolgozni a csoport belföldi és külföldi tagjaival