Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Bankbiztonsági szenior szakértő

Dátum : 2021.05.15.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
Bankbiztonsági szakértő
munkakör betöltésére munkatársat keres
angol és orosz nyelvtudással

Feladatok:
•    Közreműködés az OTP Csoporttagok biztonsági felügyeletének, támogatásának közvetlen feladatellátásában
•    Bankbiztonsági kérdésekben az állásfoglalások elkészítése
•    Folyamatos együttműködés az üzleti területekkel a megelőzést szolgáló kontrollok felülvizsgálata, illetve bevezetése céljából
•    Részvétel a biztonsági védelemszervezés és tervezés végzésében
•    egyes banki projektek, termékek, üzleti folyamatok biztonsági szempontú támogatása
•    biztonsági jelentések összeállítása
•    Biztonsági oktatások megtartása
•    Biztonsági szabályzatok éves felülvizsgálata, módosítása
Elvárásaink:
•    Felsőfokú végzettség
•    Tárgyalóképes angol ÉS orosz aktív nyelvtudás
•    Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
•    Gyors és precíz munkavégzés, jó helyzetfelismerő képesség
•    Elemző készség, logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
•    Csapatmunkában való részvétel mellett önálló munkavégzés
•    Kiváló kommunikációs készség
•    MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Amit nyújtani tudunk számodra:
•    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
•    Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
•    Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
•    Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.