Állásajánlat megosztása

Bankbiztonsági szakértő

Dátum : 2018.11.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Aktív részvétel a Bank PSD2 és egyéb projektjeiben
  • Új folyamatok/rendszerek tesztelése
  • Üzleti specifikációs dokumentumok készítése/véleményezése
  • Megszakítás nélküli munkarendben (7*24 órás) bankkártya, bankszámla és elektronikus csatornák fraud monitoring tevékenységének ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, társosztályokkal, partnerbankokkal és kártyatársaságokkal
  • Jelentések, rendszeres és ad-hoc riportok készítése

Elvárásaink:

  • Középfokú pénzügyi vagy felsőfokú (gazdasági/informatikai)  végzettség
  • Angol nyelv aktív használata
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kezdeményezőkész, proaktív és kreatív személyiség
  • Érdeklődés a modern technológiák iránt
  • Jó helyzetfelismerő és probléma megoldóképesség
  • Elemző készség, logikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való részvétel mellett önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Ügyfél orientáltság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Munkaidőre vonatkozó elvárások terén rugalmas
  • MS Office alkalmazások haladó szintű ismerete
  • Projektmenedzsment/ projekt asszisztens tapasztalat vagy banki rendszer/termékfejlesztési tapasztalat

Amit előnynek tartunk:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol tudás
  • Informatikai végzettség felnőttoktatási képzésben (OKJ)
  • Banki fraud területen szerzett tapasztalat.
  • PSD2 megfelelés, bankkártyás és fizetési rendszerek területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag