Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Bankakvizíciós (M&A) menedzser

Dátum : 2022.01.01.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 11 országban, közel 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt mintegy 16 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank Bankcsoport Akvizíciós és Integrációs Igazgatósága felelős a hazai és nemzetközi bank és egyéb non-core társaságok felvásárlásáért és eladásáért, illetve a megvásárolt bankok integrációjért. A területre elsősorban az felvásárlási tevékenységet támogató, 5-7 éves M&A tapasztalattal rendelkező szenior munkatársat keresünk.

Feladatok:
•    potenciális akvizíciós célpontok azonosítása, elemzése;
•    átvilágítási folyamatok felügyelete;
•    pénzügyi értékelések és tervek készítése;
•    pénzügyi modellezés, módszertani fejlesztése;
•    tranzakciós dokumentumok és döntés-előkészítő anyagok készítése;
•    külső és belső projekt csapatok koordinációja, együttműködés a bank különböző szakterületeivel.

Akit keresünk:
•    M&A területen szerzett 5-7 éves tapasztalat;
•    szakirányú (közgazdasági) felsőfokú végzettség;
•    felsőfokú angol nyelvtudás;
•    nemzetközi projektcsapatok önálló irányításának képessége;
•    jó kapcsolatteremtő és együttműködési képesség;
•    kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció;
•    eredményorientáltság, terhelhetőség, rugalmasság.

Amit kínálunk:
•    tagja lehetsz Magyarországon egyedülálló, banki in-house akvizíciós csapatunknak;
•    end-to-end részvétel lehetősége a teljes akvizíciós és akár az integrációs folyamatban is;
•    munkavégzés nemzetközi környezetben;
•    versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Babér utca 9