Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Azure Rendszerüzemeltető

Dátum : 2021.09.25.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • IT támogatás és helpdesk nyújtása a kollégáknak
  • Domain, DNS, DHCP, DFS, Azure és Azure Active Directory karbantartása
  • A vállalati e-mailek kezelése az Office365 használatával
  • Asztali számítógépek és laptopok telepítése új alkalmazottak számára
  • Fizikai és virtuális gépek kezelése, beleértve a biztonsági mentést és a visszaállítást
  • Vállalati felügyeleti és Biztonsági rendszerek üzemeltetése
  • A Windows és az Office licenc támogatása
  • Új hardver- és szoftvermegoldások kutatása és bevezetése
  • Beszállítók kezelése, kapcsolattartás felhőszolgáltatóval, internet szolgáltatóval, szoftver-szolgáltatókkal, stb.

Elvárások:

  • Legalább 2 éves tapasztalat Windows -környezetek és Azure felhőszolgáltatások támogatásában, karbantartásában
  • Főiskolai- vagy egyetemi szintű informatikai vagy más mérnöki diploma
  • Azure Cloud -előfizetés -kezelésben és számlázásban szerzett tapasztalat
  • Azure Active Directory, Office365
  • Azure DevOps
  • Atlassian Stack (JIRA, Confluence, BitBucket)
  • Anti-vírus
  • Szkriptelés VBS -ben és PowerShell -ben
  • IT Audit

Előnyt jelent:

  • Biztonsági mentés és visszaállítás
  • Hálózati biztonság, tűzfal és VPN konfigurációs ismeret
  • Szoftverfejlesztési környezet támogatása egy SaaS cégnél
  • PCI-DSS és HIPAA auditálási tapasztalat