Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Automata tesztelő (DBT)

Dátum : 2022.01.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként bevezette az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében.

Az agilis munkamódszer negyedéves időszakokban gondolkozik, minden egyes squad (csapat) munkája nagyon alaposan meg van tervezve, így gyakorlatilag a kéthetes sprintekben van meg az önállósága a dolgozóknak. Az agilis szervezetben sokkal nagyobb jelentősége van a csapatmunkának, mint az eddigiekben. Nagyon erős kollaborációra van szükség, és transzparens működésre. Az új agilis működésben automatizált tesztelési szakértők is tagjai a squad-oknak.

Ha Te olyan bankban szeretnél dolgozni, ahol a fentiek számodra fontosak, akkor gyere és csatlakozz csapatunkhoz!

Feladatok:
•    Teszteset készítés specifikáció alapján
•    Manuális tesztelés, tesztautomatizálás
•    Teszt szkriptek karbantartása és naprakészen tartása
•    Teszteredmények felülvizsgálata
•    Teszt forgatókönyvek összeállítása
•    Együttműködés a fejlesztőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
•    Hatékony problémamegoldó képesség
•    Jó kommunikációs készség
•    Automatizálási eszközök ismeret (Selenium)
•    Valamilyen programozási nyelv ismerete
•    Tervezési és dokumentálási készség
•    Rendszerszemléletet, proaktivitás, precizitás
•    Angol nyelvismeret, leginkább írásban, illetve tesztesetek írása angolul

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•    ISTQB CTFL
•    Agilis működésben szerzett tapsztalat
•    Hasonló IT területén szerzett releváns szakmai tapasztalat (bank, biztosító)
•    Adatbázis kezelési tapasztalat (Oracle RDBMS, NoSql)
•    Node.js, Angular tapasztalat
•    CI/CD eszközök ismeret (Jenkins)
•    Verziókövetők ismerete (GIT)
•    Egyéb tesztautomatizálást támogató alkalmazások ismerete (Jmeter, Postman, SoapUI)

Amit kínálunk:
•    Professzionális munkakörnyezet
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
•    Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
•    Támogató, segítő munkahelyi légkör