Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Dátum : 2021.02.16.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres
IT auditor
munkakörbe

Feladatok:
•    Banki termékekkel, technológiákkal összefüggő informatikai és információ-biztonsági ellenőrzések végrehajtása,
•    Csoporton belüli kiszervezett informatikai jellegű tevékenységek jogszabály által, illetve MNB ajánlásban előírt rendszeres ellenőrzése,
•    Értékteremtő javaslatok megfogalmazása a vizsgált terület számára,
•    Vizsgálati megállapítások és javaslatok egyeztetése,
•    Vizsgálati jelentések és kapcsolódó kockázatelemzések készítése,
•    Eseti jelleggel részvétel banki projektekben, az információbiztonsági követelmények érvényesülésének támogatásában,
•    Belső banki szabályzatok véleményezése,
Elvárások:
•    Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség,
•    Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
•    Legalább 2-3 éves banki informatikai vagy ellenőrzési területen szerzett releváns tapasztalat (kiszervezett tevékenységek ellenőrzésében szerzett tapasztalat előnyt jelent),
•    Informatikai kontrollkörnyezet és ellenőrzési tevékenységek ismerete,
•    Informatikai trendek, biztonsági és ellenőrzési trendek ismerete,
•    Pénzügyi szektor és banki rendszerek általános ismerete,
•    Kiváló kockázatértékelési és elemzési készség,
•    Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség,
•    Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességek,
•    Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre,
•    Együttműködési és csapatmunka készség.

Előny:
•    CISA (Certified Information Systems Auditor) minősítés
•    Csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk:
•    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
•    Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
•    Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
•    Home office munkavégzési lehetőség.