Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Front-end developer

Dátum : 2021.03.29.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Korszerű, komplex üzleti logikával rendelkező alkalmazások tervezése és megvalósítása
  • Szoros együttműködés a projekt menedzsment és UX csapatokkal
  • Folyamatos tudásmegosztás a csapattársakkal, egymás mentorálása és támogatása
  • Leszállított funkciók minőségbiztosítása automatizált tesztek formájában
  • Új technológiák és módszertanok megismerése, beépítése a meglévő és új rendszereinkbe
  • Futó/telepített alkalmazások támogatása, a tesztelői csapat bevonásával
  • A bank minden érintett területének szakmai iránymutatás és segítségnyújtás

Követelmények:

  • JavaScript nyelv alapos ismerete
  • SPA keretrendszerben szerzett, minimum 2 éves tapasztalat (Angular, Vue, React)
  • Korszerű, újrafelhasználható felületi elemek készítése a legújabb sitebuild technológiák segítségével, adott design alapján
  • REST-alapú kommunikáció ismerete
  • Git magabiztos használata
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Angular és hozzá kapcsolódó TypeScript tapasztalat
  • Reaktív és funkcionális programozásban szerzett tapasztalat
  • Clean Code, SOLID elvek ismerete
  • Tesztautomatizálásban való jártasság (Unit és E2E szinten)
  • Nagyobb projekteken szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Agilis módszertan elveinek ismerete
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Modern Tech Stack-el dolgozhatsz
  • Homeoffice lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

  • 1138. Budapest Babér utca 9.