Állásajánlat megosztása

Android fejlesztő

Dátum : 2022.06.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Főbb feladatok:

  • Legújabb technológiai alapokra épülő mobilbank alkalmazás fejlesztésében való részvétel

  • Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, rendszertervek alapján agilis szemlélettel

  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, új programrészek fejlesztése és tesztelése

  • Aktív részvétel a tervezéstől a megvalósításig

  • Hibák keresése és javítása

  • Code review

Elvárások:

  • 3+ éves fejlesztői, amiből 2+ éves Android platformon szerzett tapasztalat

  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség

  • Kotlin, RxJava tapasztalat

  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Jó kommunikációs készség

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség

Amit előnynek tartunk:

  • Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

  • Design Pattern-ek ismerete

  • Bármilyen Dependency Injection framework-kel szerzett jártasság

  • Unit tesztelésben szerzett tapasztalat: jUnit, Mockk, Truth, Robolectric

  • Code review jártasság

  • Nagyobb projekteken szerzett szoftver-architektúra tervezési tapasztalat

  • Ha ismered és betartod a Clean Code elveket

  • Ha az alábbi varázsszavak közül minél több mond neked valamit: Coroutines, Android Jetpack, Room, Retrofit, Dagger, Git, Gradle, CI / CD

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport

  • Professzionális munkakörnyezet

  • Home Office lehetőség

  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér

  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok