Android Chapter Lead

Dátum:  2024. ápr. 6.

Az OTP Bank Nyrt. csapatába keresünk Android Chapter Lead kollégát, a Omnichannel Tribe részére, a Mobilbank, illetve további digitális csatornák fejlesztési területére.

Főbb feladatok:

  • A Chapter Lead elsődleges feladata a szakértői csapatába tartozó, az Omnichannel Tribe rendszereit fejlesztő kollégák folyamatos szakmai fejlődésének biztosítása, a dolgozók munkájának értékelése, a szakmai és karrier utak tervezése és nyomon követése;
  • A Chapter Lead szakmai tudására, személyes tapasztalataira építve tanácsaival, iránymutatásaival támogassa a chapter tagjait konkrét szakmai kérdésekben, továbbá általánosabb problémák megoldási kereteinek megalkotásában;
  • A Chapter Lead szakmai és emberi téren is mintaként képes szolgálni a chapter tagok felé, inspiráló, bevonó személyiség, aki hidat képez a szervezet különböző területei között;
  • Az Omnichannel Tribe Android fejlesztési és minőségbiztosítási módszertanának, kereteinek folyamatos fejlesztése, igazodva az OTP-ben megfogalmazott standardokhoz és az irányadó trendekhez;
  • Szoros együttműködés a különböző üzleti és IT társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 8+ éves fejlesztői, amiből 5+ éves Android platformon szerzett tapasztalat
  • Android technológiák magas szintű ismerete, releváns programozói múlt
  • Kotlin, Coroutine, Flow, Compose tapasztalat
  • Szakmai standardok kialakításának képessége
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • People management tapasztalat és ismeretek, erős csapatépítő képesség
  • Támogató típusú vezetői szerepkör iránti nyitottság
  • Képesség a változások kezelésére, irányítására, és a kollégák motiválására
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat nagyobb méretű csapat vezetésében
  • Nagyobb projekteken szerzett szoftver-architektúra tervezési tapasztalat
  • Clean Code elvek és Design Pattern-ek ismerete
  • Code review jártasság
  • Unit tesztelésben szerzett tapasztalat: jUnit, Mockk, Truth, Robolectric

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Külsős és belsős képzések
  • Hibrid munkavégzés, home office lehetőség
  • Stabil háttér, melyet Magyarország legnagyobb bankja biztosít

Munkavégzés helye: 1131. Budapest, Madarász utca 12.