Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Alkalmazás rendszer üzemeltető

Dátum : 2021.09.10.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Linux és Windows alapú rendszerek és az azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások és alkalmazás konfigurációk végrehajtása
  • Alkalmazáshoz kapcsolódó SQL, Phyton szkriptek futtatása, értelmezése esetenként javítása
  • 2nd, Level support feladatok ellátása
  • Monitorozó eszközbe történő alkalmazás bekötés
  • Események monitorozása, értelmezése és a felmerülő hibák javítása
  • Napközbeni feldolgozások indítása, ellenőrzése
  • Üzemeltetett alkalmazásokhoz kapcsolódó DRP-k készítése, DR tesztek végrehajtása
  • Tanúsítványkezelés
  • Kapcsolattartás társterületekkel
  • Confluence-ben és JIRA rendszerben történő dokumentálás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű 3 év szakmai tapasztalat
  • Linux és Windows rendszerek legalább felhasználói szintű ismerete, hálózati alapismeretek
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Web szerver ismeretek (JBoss, Oracle Weblogic, Apache, Tomcat)
  • Oracle-, Microsoft adatbáziskezelő / SQL ismeretek
  • Csapatszellem, együttműködés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Magas rendelkezésre-állású környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Banki informatikai környezetben szerzett üzemeltetői tapasztalat
  • Codereview kapcsán szerzett tapasztalat (Pl: Sonar)
  • Verziókezelő eszköz használata során szerzett tapasztalat (pl: GIT)
  • Openshift / Docker technológiák ismerete és ezekben szerzett szakmai tapasztalat
  • Terhelés elosztó rendszer ismerete, használathoz szükséges szabályrendszer megfogalmazása