Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Alkalmazás üzemeltető

Dátum : 2021.09.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Éles rendszer felügyelete, napi ütemezési tevékenységek
  • Incidensek, problémák kezelése
  • Üzleti releasek telepítése, beleértve a tervezett, soron kívüli, rendkívüli releaseket
  • Üzemeltetési dokumentációk készítése, karbantartása
  • Közreműködés a mentési terv, DR terv készítésében, tesztelésében
  • Együttműködés az alkalmazásfejlesztőkkel és az infrastruktúra üzemeltetőkkel
  • Tesztkörnyezetek felépítése, konfigurálása, működtetése
  • Alkalmazásszerverek működtetése, konfigurálása

 Követelmények:

  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Relációs adatbázis kezelői ismeretek
  • Script nyelvek ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Windows / Linux szerver üzemeltetési ismeret

Előny:

  • Microsoft Dynamics CRM üzemeltetési ismeretek
  • JBoss és/vagy Weblogic alkalmazásszerver ismeretek
  • Tableau és/vagy PowerBI és/vagy Oracle BI ismeret
  • DevOps módszertani ismerete, tapasztalat
  • Adattárház üzemeltetési tapasztalat
  • Banki folyamatok ismerete
  • Agilis módszertan ismerete

Amit kínálunk:

  • Piacvezető vállalatcsoport
  • Dinamikusan fejlődő informatikai környezet
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési, tanulási lehetőség