Alkalmazás üzemeltető

Dátum:  2024. szept. 19.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Nappali és éjszakai repetitív üzemeltetési feladatok ellátása
  • A futó rendszerek, mentések monitorozása, rendellenes működés jelentése, naplóállományok ellenőrzése. Rendellenes működés esetén hiba elhárításában részvétel.
  • Előírt rendszeres és ad-hoc futtatások (nyitás-zárás feladatok, adattöltések, feldolgozások, adatgenerálások stb.) elvégzése, felügyelete, dokumentálása.
  • ServiceNow rendszeren keresztül beérkező feladatok végrehajtása
  • Jelentések készítése, tudásbázis építése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Amit keresünk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú informatikai végzettség
  • Általános rendszerüzemeltetői ismeretek
  • Folyamatszemlélet
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Folyamatos munkarend, 12 órás műszakban történő munkavégzés
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Nyitottság a fejlődésre és az új kihívások iránt

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Banki informatikai folyamatok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Tapasztalt, jól együttműködő csapat része lehetsz
  • Szakmai- és nyelvi továbbfejlődés biztosított

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület