Alapkezelő Compliance gyakornok

Dátum:  2024. ápr. 24.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Compliance gyakornoki pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    Negyedéves riportok elkészítésének támogatása
•    Szakértői anyagok feldolgozása
•    Munkaközi és döntéselőkészítő szakmai anyagok előállításának támogatása
•    Együttműködés az OTP Bank Nyrt. Compliance Igazgatóság szakterületeivel
•    Oktatásokhoz, képzésékhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

•    Jogi vagy gazdasági folyamatban lévő, aktív nappali tagozatos tanulmányok
•    Felhasználói szintű Microsoft Office tudás (Word, Excel, Ppt)
•    Minimum közép szintű angol nyelvtudás
•    Precíz munkavégzés, megbízhatóság
•    Alkalmazkodó készség
•    Rugalmasság

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor és az alapkezelői működésébe
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2000 Ft/óra
•    Támogató vezetői hozzáállás
•    Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
•    Folyamatos képzésekkel, tréningekkel
•    Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
•    Stabil, hosszútávú karrierlehetőséggel

Munkavégzés helye: II. kerület