Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Agrár üzletfejlesztési tanácsadó

Dátum : 2021.02.20.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:
•    Kereskedelmi banki agrár üzletág leánybanki üzletfejlesztés támogatási feladatainak ellátása, abban való részvétel
•    Mezőgazdasági és élelmiszeripari alszektorokról elemzések készítése nemzetközi kitekintéssel
•    Agráriumban működő vállalkozások tevékenységének elemzése
•    Külföldi leánybankok által központi döntésre küldött egyedi agrár hitel előterjesztések egyeztetése, véleményezése
•    Kapcsolattartás és együttműködés a központi hitelengedélyezési területtel, valamint a leánybankok üzleti területeivel a döntéshozatali mechanizmus hatékony kivitelezése érdekében
•    Leánybankok agrárstratégiájának kialakításában való részvétel
•    A leánybankok agrár termékfejlesztésének támogatása, adatszolgáltatásához kapcsolódó feladatok ellátása
•    Együttműködés a bank más szakterületeivel

Elvárások:
•    Gazdasági/agrárgazdasági felsőfokú iskolai végzettség
•    Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
•    MS Office felhasználó szintű ismerete
•    Jó elemző készség
•    Jó szóbeli kommunikációs készség
•    Önálló problémamegoldó képesség
•    A feladatokkal kapcsolatos intellektuális rugalmasság
•    Képesség a csapatban való munkavégzésre

Előnyt jelent:
•    Iparági, ágazati elemzések készítésében való jártasság
•    Hitelengedélyezési területen szerzett szakmai tapasztalat
•    Banki ügyfélnyilvántartó rendszerek ismerete
•    Agrárstatisztikai adatforrások ismerete
•    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
•    Tanácsadói pozíció
•    Bankcsoport szintű, közép-európia tevékenységi horizont
•    Kiemelt ügyfélkapcsolatokban való részvétel
•    Összetartó csapat és jó munkakörülmények