Állásajánlat megosztása

Agilis szakmai támogató

Dátum : 2019.01.03.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. Lakossági Hitelezési Igazgatóság

munkatársat keres

munkakör betöltésére

Az új munkatárs feladatai:

  • Prezentációk, döntéselőkészítő anyagok készítése,
  • Eseti és rendszeres elemzések, riportok készítése,
  • Külső (Bankszövetség, MNB, GVH, stb.) és belső anyagok (banki üzleti területek) szakterületi véleményezésének összefogása, területek közötti koordinációja,
  • Saját üzleti területen belül adminisztratív feladatok összefogása és koordinálása,
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó társterületekkel, szervezeti egységekkel.

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezik,
  • Kiváló prezentációkészítésben,
  • Banknál szerzett min. 2 éves szakmai ismerettel bír,
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség jellemzi,
  • Képes önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt,
  • Magas fokú precizitás, lényeglátás jellemzi.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett és/vagy banki üzleti területeket átfogó tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • Lehetőség a folyamatok fejlesztésében, jobbításában való közreműködésre,
  • Széleskörű juttatási csomag,
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.