Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Agilis digitális vezető (Chapter Lead)

Dátum : 2021.04.06.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

munkakörbe

Az OTP Csoport stratégiai célja, hogy modern, széleskörű digitális szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek és digitális vezető szerepet tartson fenn a Közép-Kelet Európai régióban. A cél megvalósításának támogatására keresünk kollégát Chapter Lead szerepkörbe.

Feladatok:

  • A Chapter Lead elsődleges feladata a chapterébe tartozó, a digitális csatornákon elérhető szolgáltatások fejlesztéséért felelős üzleti kollégák folyamatos szakmai fejlődésének biztosítása, a dolgozók munkájának értékelése, a szakmai és karrier utak tervezése és nyomon követése;
  • A Chapter Lead szakmai tudására, személyes tapasztalataira építve képes tanácsokkal támogatni a chapter tagjait konkrét szakmai kérdésekben, illetve általánosabb problémák megoldási kereteinek megalkotásában;
  • A Chapter Lead szakmai és emberi téren is mintaként képes szolgálni a chapter tagok felé, inspiratív, bevonó személyiség, képes hidat képezni a szervezet különböző területei között;
  • A Chapter Lead a több csapaton átívelő üzleti iniciatívákat önállóan is képes menedzselni, szükség szerint a Tribe Lead-et helyettesíti akár a Tribe-ot, akár az egész Bankot képviselve a szakmai kompetenciáját jelentő témák esetében.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Több éves szakmai és „people management” tapasztalat digitális szolgáltatások fejlesztése, elsősorban webes és mobil alkalmazások fejlesztése téren;
  • Erős üzleti szemlélet, releváns ismeretet megléte mind fejlesztési, mind marketing területen;
  • Az agilis munkamódszer alapjainak ismerete, illetve erős nyitottság azok elsajátítására;
  • Támogató típusú vezetői szerepkör iránti nyitottság, rugalmas szervezeti keretek, és multifunkcionális csapatok elfogadása;
  • Képesség a változások kezelésére, irányítására, és a kollégák motiválására a változások közepette szükséges folyamatos fejlődésre;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret.

Előnyt jelenthet:

  • Külön előnyt jelent a nagyvállalati környezetben végzett közösségi alkalmazások fejlesztése, üzemeltetése – mind ügyfélszolgálati, mind értékesítési fókusszal – terén szerzett tapasztalat.

Amiket cserébe nyújtani tudunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy hazai központú, de nemzetközi léptékben gondolkodó csapatban;
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat, agilis működés;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Hosszú távra tervező szervezet.