Adatvédelmi tanácsadó

Dátum:  2024. ápr. 19.

A Vállalati és Agrár Igazgatóságunkra keressük új kollégánkat
Adatvédelmi Tanácsadó
pozícióra.

MI LESZ A FELADATOD?
•    adatvédelmi feladatok ellátása, koordinálása,
•    az OTP Bank Nyrt. mindenkori adatkezelési nyilvántartásában rögzített adatkezelések felülvizsgálata, adatvédelmi dokumentumok naprakészen tartása
•    az üzleti igények adatvédelmi lekövetése, új adatkezelések felderítése és rögzítése
•    közreműködés az adatvédelmi tevékenységhez kapcsolódó belső szabályozóknak, külső jogszabályoknak való megfelelésben,
•    részvétel az adatvédelmi tevékenységhez kapcsolódó banki projektekben, a compliance szempontok érvényesítése,
•    folyamatos tanácsadás, kapcsolattartás az adatvédelmi kérdésekben az érintett üzleti területekkel,
•    adatvédelmi jogi állásfoglalások kiadása.

MIT VÁRUNK TŐLED?
•    jogi felsőfokú végzettség,
•    legalább 3 év tapasztalat pénzügyi szektorban, nagyvállalatnál vagy felügyeleti hatóságnál, banki adatvédelmi tapasztalat előnyt jelent,
•    a GDPR rendelkezéseinek magas szintű ismerete
•    középfokú angol nyelvtudás,
•    precíz, pontos, alapos munkavégzés,
•    kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő, valamint problémamegoldó képesség,
•    csapatban való működés képessége, nyitott személyiség,
•    stratégiai gondolkodás.

MIT KÍNÁLUNK?
•    izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
•    kihívást jelentő szakmai feladatokat, melyeken keresztül tovább mélyítheted szakmai ismereteidet,
•    szakmai fejlődésedet emellett tréningekkel és továbbképzésekkel támogatjuk,
•    stabil, hosszú távú munkalehetőséget professzionális munkakörnyezetben,
•    fejlődő és innovatív vállalati hátteret,
•    versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
•    Legalább 3 év

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
•    Angol - Középfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIII. kerület

Magyar nyelvű önéletrajzzal.