Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Adatvédelmi compliance szakértő

Dátum : 2021.04.29.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

A Compliance Igazgatóságunkra keressük új kollégánkat
munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?

  • Compliance adatvédelmi feladatok ellátása, koordinálása,
  • Adatvédelmi hatósággal való kapcsolattartás adatvédelmi vizsgálatok, megkeresések kapcsán,
  • Az adatvédelmi compliance kontrollok érvényesítése, fejlesztése,
  • Közreműködés a compliance tervben meghatározott feladatok végrehajtásában,
  • Közreműködés az adatvédelmi tevékenységhez kapcsolódó belső szabályozóknak, külső jogszabályoknak való megfelelésben,
  • Részvétel az adatvédelmi tevékenységhez kapcsolódó banki projektekben, a compliance szempontok érvényesítése,
  • Folyamatos tanácsadás, kapcsolattartás az adatvédelmi kérdésekben az érintett üzleti területekkel,
  • Adatvédelmi jogi állásfoglalások kiadása,
  • Compliance kockázatok felmérése, elemzése.

Mit várunk Tőled?

  • Jogi felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 év tapasztalat pénzügyi szektorban, nagyvállalatnál vagy felügyeleti hatóságnál, banki adatvédelmi tapasztalat előnyt jelent,
  • A GDPR rendelkezéseinek magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Önálló, proaktív munkavégzés,
  • Kiváló problémafeltáró és megoldó képesség.

Mit kínálunk?

  • Izgalmas munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • Kihívást jelentő szakmai feladatokat, melyeken keresztül tovább mélyítheted szakmai ismereteidet,
  • Szakmai fejlődésedet emellett tréningekkel és továbbképzésekkel támogatjuk,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget professzionális munkakörnyezetben,
  • Fejlődő és innovatív vállalati hátteret,
  • Versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület