Digital Business Data Analyst

Dátum : 2022.11.25.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Az OTP Bank célja, hogy a digitális korszak vezető bankja legyen. Küldetésünk a tárdadalom felelős tagjaként új lehetőségek teremtésével - az emberek támogatásával és az egyre jobb, kényelmesebb és hatékonyabb pénzügyi szolgáltatások biztosításával - az út vezetése.
A Digitális Divízió piacvezető megoldásokat hoz létre és működtet. Az Omnichannel Tribe a hazai és a nemzetközi piacon is a digitális applikációk és az innovatív megoldások stabilitással való kombinálásán keresztül kötelezi el felhasználók milliónyit.

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

•    OTP Bank digitális értékesítési, illetve csatornahasználati (honlap, Internetbank, Mobilbank) teljesítményével kapcsolatos adatelemzői feladatok ellátása:

-    online értékesítési teljesítmények, digitális felületek használatának visszamérése, elemzése, értékelése
-    kampányok és akciók megtérülés alapú értékelése
-    adattárházi és big data fejlesztési igények specifikálása, menedzselése
-    integrált, több adatforrást (DWH, Big data) lefedő riportok készítése

-  az üzleti mechanizmusok kialakításának támogatása

•    OTP Bank külföldi leányvállalatainak adatelemzői támogatása:

-    részvétel a BI analitikai keretrendszer kialakításában és testre szabásában
-    BI feladatok kivitelezésének operatív támogatása
-    rendszeres kapcsolattartás és tudásmegosztás a külföldi kollégákkal
-    OTP leányvállalatok BI elemzői képességeinek támogatása és fejlesztése

Te vagy az ideális jelölt, ha ezeket tudod:
•    Minimum 3 éves adatelemzési tapasztalat:

-    SQL programnyelv
-    önkiszolgáló adatvizualizációs programok használata (Microsoft Power BI, Tableau)

•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•    Képesség a számok információvá alakítására
•    Proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése
•    Jó problémamegoldó-, együttműködő képesség
•    Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

•    Felsőfokú végzettség (közgazdasági, informatikai előnyt jelent, de nem feltétel)

Jelentkezésednél előny jelent:

•    Nagyvállalati, környezetben szerzett adatelemzői tapasztalat

•    Python és R programnyelve ismerete
•    Webanalitikai eszközök (Google Analytics,) ismerete
•    Agilis munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ezért cserébe nyújtani tudunk:

•    Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
•    Szakmai fejlődési lehetőség (workshopok, oktatások, konferenciák)
•    Stabil alapokon nyugvó, folyamatosan fejlődő agilis szervezet
•    Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
•    Barátságos munkakörnyezet az ország egyik legmodernebb irodaházában
•    Támogató, szakmailag felkészült csapat
•    Home Office munkavégzési lehetőség