Betöltés...
Állásajánlat megosztása

AML Szabályzói szenior szakértő

Dátum : 2021.09.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Az OTP Bank Nyrt. Informatika és Bankbiztonsági Igazgatósága szakértő munkatársat keres a bank pénzmosás megelőzési tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására

Feladatok:
•    pénzmosás és terrorizmus-finanszírozás megelőzési tevékenység koordinálása, támogatása az OTP Csoporthoz tartozó hazai és külföldi leányvállalatok tekintetében
•    leányvállalatokkal összefüggő riportálási folyamatok támogatása, vezetői összefoglalók készítése
•    pénzmosás elleni jogszabályi elvárásoknak való megfelelés támogatása, együttműködés üzleti és más központi területekkel, a pénzmosás elleni terület képviselete a meglévő és új folyamatokban
•    csoport- és bankszintű kockázatértékelési folyamatokban való részvétel, kockázatcsökkentő és kezelő intézkedések kidolgozása és végrehajtása
•    magas kockázatú ügyfelekkel kapcsolatos CDD vizsgálatok lefolytatása a „Know Your Customer” elv szem előtt tartásával
•    pénzmosás és terrorizmus-finanszírozás megelőzési tevékenység ellenőrzésével kapcsolatos feladatok ellátása, jelentések készítése

Elvárások:
•    felsőfokú végzettség
•    3-5 év banki compliance / pénzmosás megelőzési területen szerzett tapasztalat
•    az angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:
•    közgazdász / jogász végzettség
•    tranzakció figyelő banki IT rendszerek ismerete
•    egyéb idegen nyelv ismerete
Amit nyújtani tudunk számodra:
•    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
•    Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
•    Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
•    Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag