Betöltés...
Állásajánlat megosztása

AML Monitoring szenior szakértő

Dátum : 2021.09.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Az OTP Bank Nyrt. Informatika és Bankbiztonsági Igazgatósága

szakértő munkatársat keres a bank pénzmosás megelőzési tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására

Feladatok:

•    Pénzmosás gyanús tranzakciók elemzése, vizsgálata
•    A fiókhálózatból érkező, pénzmosás gyanús esetek kivizsgálása, hatóság felé történő bejelentése.
•    Az ügyfeleket és tranzakciókat érintő szankciós szűrések elvégzése
•    Engedélyköteles üzleti kapcsolatok létesítésének elbírálása
•    Hatóságokkal történő kapcsolattartás
•    Hatóságok által küldött megkeresések megválaszolása
•    A fiókhálózat részére történő támogatás, állásfoglalások kiadása
•    Rendszeres és eseti riportok elkészítése, felügyeleti adatszolgáltatásban történő részvétel
•    Az osztályt érintő, projekt jellegű feladatokban történő részvétel

Elvárások:

•    Felsőfokú végzettség
•    banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
•    Angol nyelv ismerete
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    önálló, precíz munkavégzés
•    Monotonitás tűrés
•    magasfokú terhelhetőség

Előny:

•    1-3 év banki compliance / kockázatkezelési / pénzmosás megelőzési területen szerzett tapasztalat
•    tranzakció figyelő banki IT rendszerek ismerete

Amit nyújtani tudunk számodra:
•    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
•    Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
•    Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
•    Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag