Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Üzletfejlesztési tanácsadó

Dátum : 2020.09.28.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

pozíció betöltésére

Az OTP Bank Nyrt. agilis struktúrában működő belső tanácsadói csapatába, kiemelt Retail banki üzletfejlesztések támogatására, irányítására keresünk szakembert.

Feladatok:

  • Kiemelt banki (retail) üzleti fejlesztések tanácsadói támogatása (például új szolgáltatás bevezetése, értékesítési csatornák fejlesztése, folyamatok felülvizsgálata és átszervezése)
  • Komplex, sok szakterületet érintő problémák hatékony megoldásával kapcsolatos munka szervezése, irányítása
  • Agilis csapatok vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Magas szintű elemző és analitikai képesség
  • Strukturált gondolkodásmód és magas szintű problémamegoldó készség
  • Dinamikus, ambiciózus személyiség
  • Eredmény és minőség orientált munkavégzés
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt

Előny:

  • Bankszakmai ismeretek, pénzügyi területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Agilis munkakörnyezetben szerzett gyakorlat
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő projektek
  • Agilis módszertan gyakorlatban való megismerése, elsajátítása
  • Dinamikus csapat
  • Kelet-Közép-Európa egyik vezető bankcsoportjánál megbízható, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődés lehetősége, banki és projekt jellegű tanácsadási ismeretek megszerzése/mélyítése
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő