Üzlet- és szolgáltatás fejlesztési szakértő 2

Dátum:  2024. okt. 17.

Az OTP Bank Nyrt. agilisan működő Payments Tribe csapata keresi új
Üzlet- és szolgáltatás fejlesztési szakértő
kollégáját

Bankcsoportunk stratégiai célkitűzése, hogy a digitális korszak vezető bankjává váljon: hazánkban és a közép-kelet-európai régióban kártyás piacon betöltött vezető szerepét megtartsa és bővítse további innovatív fizetési megoldásokkal. Budapesti központunk a Csoport egésze számára szakmai centrumként működik a leánybankok támogatásával.
Ha szeretnél részese lenni ennek az izgalmas és újító területnek, jelentkezz hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • Az üzletág POS és ATM bankkártya elfogadási tevékenységéhez kapcsolódó kártyatársasági, jogszabályi előírások értelmezése és véleményezése
  • A Bankra vonatkozó követelmények és fejlesztési igények azonosítása
  • A hazai és nemzetközi piaci trendek és újdonságok figyelemmel követése
  • Új termékek, szolgáltatások bevezetéséhez kapcsolódó előzetes felmérések, megvalósíthatósági tervek készítése
  • Piaci szereplőktől, partnerektől és leányvállalatoktól érkező üzleti igények elemzése és véleményezése
  • Vezetői anyagok, beszámolók készítése
  • Piackutatás, versenytárs elemzés
  • Együttműködés a bankon belüli üzleti, fejlesztési és támogató szakterületekkel

Téged keresünk, ha:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Üzleti projektekben szerzett tapasztalat (projekt management szemlélet)
  • Kiváló problémamegoldás, megoldás-orientált gondolkodás
  • End-to-end szemlélet
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Kreatív, analitikus gondolkodás, kezdeményező készség
  • Üzleti logikák és összefüggések feltárása és megértése
  • Proaktív hozzáállás, önálló javaslatok
  • Kiváló együttműködés a saját és más csapatok tagjaival
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal
  • Tárgyalási szintű kommunikáció angolul (szóban és írásban)
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képességek

Előnyt jelent számunkra, ha:

  • 2-3 éves bankkártya elfogadói vagy kibocsátói területen szerzett termékmenedzseri, vagy üzletfejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a kártyatársasági authorizációs és elszámolási folyamatokat
  • Jártas vagy az agilis módszertanokban

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg is elismert vállalatcsoport
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet
  • Versenyképes jövedelem, személyre szabható béren kívüli juttatási csomag
  • Éves teljesítmény alapú jutalom
  • Magas színvonalú egészségügyi ellátás
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődést biztosító lehetőségek: képzések, tréningek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, szakmai karrierút biztosítása
  • Aktív közösség és különféle programlehetőségek

Munkavégzés helye:
1138 Budapest, Madarász Viktor utca 12.