Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Üzemeltetési mérnök (Villamosmérnök)

Dátum : 2020.10.05.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Nyrt., Ingatlan Beruházási és Ellátási Igazgatóságára keressük
Üzemeltetési mérnök (Villamosmérnök) kollégánkat

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • Bank tulajdonában és használatában lévő irodaépületek zavartalan, költségtakarékos és hatékony üzemeltetésének koordinálása.
  • Az üzemeltetési feladatokat ellátó saját állományú karbantartók, alvállalkozók munkájának operatív szervezése, irányítása, ellenőrzése és a kapcsolódó dokumentációk naprakészen tartása.
  • Hatósági előírásoknak való megfelelés biztosítása, üzemeltetési ügyekben hatósági kapcsolattartás
  • Bérbeadók üzemeltetőivel való kapcsolattartás

Mit várunk el Tőled:

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalatot az elvégzendő területekhez kapcsolódóan
  • Felsőfokú végzettséget: épület villamossági mérnök szakterületen
  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint, Project) magabiztos felhasználói szintű ismeretét
  • B kategóriás jogosítványt
  • Csapatjátékos szemléletet, jó kommunikációs készséget
  • Angol nyelvismeretet

Amit előnynek tartunk:

  • Új létesítmények üzemeltetésének megszervezésében szerzett tapasztalat
  • Üzemeltetési szoftverek bevezetésében, alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer használatában szerzett gyakorlat

Amit kínálni tudunk számodra:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. került