Állásajánlat megosztása

Ügyfélszolgálati munkatárs

Dátum : 2022.08.04.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Otthonmegoldások Kft.
(az OTP Bank Nyrt. leányvállalata)
munkakör betöltésére munkatársat keres.

A csapatról

Az OTP Bank azért hozta létre az OTP Otthonmegoldások Kft-t, hogy egy olyan egyedülálló lakásökoszisztémát alakítson ki, amely támogatást nyújt a lakásmegoldást kereső ügyfeleknek a teljes ingatlan adás-vételi folyamat során.

Ha szeretnél komplex és izgalmas projekteken dolgozni és valódi értéket teremteni a szervezet számára annak érdekében, hogy Közép-Európa egyik legnagyobb bankcsoportjának több millió jelenlegi és jövőbeli ügyfelét innovatív megoldásainkkal tudjuk kiszolgálni, jelentkezz az alábbi pozícióra.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Beérkező ügyféligények/problémák/panaszok gyors, pontos megválaszolása telefonon és emailen
  • Értékesítők munkájának adminisztratív támogatása
  • Szerződéskötéssel kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Marketing kampányokkal kapcsolatos adminisztráció ellátása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Kiemelkedő problémamegoldási képességgel rendelkezel
  • Legalább középfokú végzettséget szereztél
  • Legalább 3 év ügyfélszolgálati és/vagy értékesítés támogatói gyakorlattal rendelkezel
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel (elsősorban Outlook, Excel és Word)

Jelentkezésnél előnyt jelenthet számodra, de nem elvárás, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Digitális szolgáltatásokat nyújtó cégnél szereztél már tapasztalatokat
  • Érdeklődsz az ingatlanpiac iránt és rendelkezel releváns tapasztalattal ezen a területen

Amiket kínálunk neked:

  • Vonzó bérezés és béren kívüli juttatások
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Sokszínű és izgalmas projektek
  • Az otthoni munkavégzési lehetőség mellett modern, új iroda
  • Folyamatos fejlődési lehetőség