Állásajánlat megosztása

Szegmens menedzsment junior szakértő

Dátum : 2022.08.04.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet
pozíció betöltésére.

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

•    Az OTP Bank lakossági szegmens menedzsmentjének központi támogatása;
•    Szegmens specifikus értékesítési kampányok ütemezésének elkészítése, valamint javaslattétel a célcsoport és az értékesítési csatornák összehangolására;
•    Fiókhálózattal/társosztályokkal való kapcsolattartás a mindenkori hálózati kommunikációs sztenderdek betartásával;
•    Szegmens alapú értékesítési és ügyfélaktivitást megcélzó kampányokhoz és az ügyfélkezelési folyamatokhoz kapcsolódó üzleti specifikációk elkészítése;
•    Értékesítési- és kampány folyamatok diagnosztikája, fejlesztésére vonatkozó javaslatok megfogalmazása;
•    Visszamérési, adhoc elemzési specifikációk készítése, riportok ellenőrzése, eredmények nyomon követése, elemzési összefoglaló készítése;
•    Ügyfélkezelési folyamatok kialakításához szükséges üzletviteli szabályzatok, támogató és oktatási anyagok elkészítése, az ügyféltájékoztató anyagok kialakításában és aktualizálásában való aktív közreműködés;
•    Versenytárselemzés készítése, piaci legjobb gyakorlatok gyűjtése;
•    Az ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó szegmens szakmai helpdesk feladatok ellátása;
•    A szegmenst érintő információk hálózati- és központi kommunikációját előkészíti a rendelkezésre álló hivatalos csatornákon;
•    A tanácsadók munkájának körülményeinek felmérése, az értékesítési folyamatok nyomonkövetése, valamint javaslatok, üzleti kezdeményezések megfogalmazása.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

•    Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel;
•    Strukturált, folyamatszemléletű gondolkodásmód jellemez;
•    Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség jellemez, jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel;
•    Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
•    Könnyen és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat;
•    Magas fokú problémamegoldó és logikus gondolkodási képesség;
•    Microsoft Office tudásod magas szintű (kifejezetten a Power Point és Excel ismereted erős).

Jelentkezésednél előnyt jelenthet:

•    Marketing-/kampánymenedzsment tapasztalat
•    Banki retail termékek ismerete
•    Banki ügyfélkezelési folyamatok és támogató rendszerek ismerete
•    Pénzügyi piac ismerete, aktuális gazdasági ismeretek

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

•    Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
•    Barátságos munkakörnyezet, fiatal csapat