Ügyfélforgalmi munkatárs - Budapest, Pesti úti Tesco

Dátum:  2024. jún. 24.
Hely:

Budapest, HU, 1173

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Munkakör célja

Az OTP Bank Nyrt. Budapesti Régió, XVII. kerület, Pesti úti fiókja
Ügyfélforgalmi munkatárs pozíció betöltésére munkatársat keres

Téged keresünk, ha:
-    szeretnél egy csapat fontos tagja lenni,
-    nyitott vagy egy új szakma elsajátítására, annak minden kihívásával és szépségével együtt
-    akarsz és tudsz is önállóan tanulni, hogy felvedd a ritmust az állandó változásokkal és felkészült szakemberként fogadd az ügyfelet
-    rendelkezel tapasztalattal pénzkezelésben, vagy nem riadsz vissza attól, hogy saját felelősséggel kezelj készpénzt, hiszen ez banki karriered alappillére
-    precíz és pontos munkavégzés jellemez
-    nyitott vagy az értékesítésre és ösztönöz, ha díjazzuk a jobb teljesítményt
-    büszkeséggel tölt el, ha te lehetsz ügyfeleink pénzügyi tanácsadója
-    minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
-    minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel
-    kiegyensúlyozott vagy, hiszen nehéz helyzetekben is helyt kell állnod
-    rugalmas és megoldásorientált vagy, mert a feladataid sokszínűsége ezt megkívánja,
-    fogékony vagy az újdonságokra, de a monotonitás sem akadály
-    Heti 4 munkanapot szeretnél dolgozni (havi 1 szombat), a maradék 3 napot a feltöltődésre fordíthatanád

Nálunk szakértővé válhatsz:
-    ügyfeleink elégedettségének növelésében, munkáddal megteremted a lehetőséget, hogy a bankfiók a tanácsadás színtere legyen, hiszen a fiókba betérő ügyfelek jelentős részével kapcsolatba kerülsz
-    a készpénz kiszolgálásban
-    a készpénzmentes időszakban a rövid tranzakciók mellett a hosszabb idejű tanácsadások, értékesítések elvégzésére is
-    abban, hogy az ügyfeleink bizonyos tranzakcióikat akár otthonról is intézni tudjanak, melyhez te nyújtasz segítséget számukra

Ami miatt minket válassz:
-    Versenyképes bérezési rendszerben, emelt-üzletközponti alapbért ill. teljesítménybéren felül kiemelt cafeteriát adunk.
-    Vár rád egy támogató, vidám, nyitott csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról és a jókedvről sem
-    Fontos nekünk az egészséged megőrzése, így egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot is biztosítunk számodra.
-    Innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, gyors tanulási lehetőséget, karrierutat biztosítunk.