Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Értékpapír Back Office szakértő

Dátum : 2021.11.22.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Markets és Értékpapír Back Office Főosztály
Értékpapír Elszámolási Osztály

munkakör betöltésére keresünk pályázókat

Feladatok:

•    értékpapír törzsadatok rögzítése az analitikus rendszerbe, az üzleti területek igényei alapján
•    számlavezetett ügyfelek magyar és külföldi értékpapír transzfer megbízásainak elszámolása,
•    részvénykönyvi aktualizálásokhoz TMF-ek elkészítése és elküldése
•    helyszámlákat érintő tőzsdei elszámolások ellenőrzése és rögzítése az analitikus rendszerbe – BÉT, XETRA
•    hely- tulajdon számlák egyeztetése, rekonsziliálás,
•    felügyeleti jelentések előkészítése – napi, havi

Elvárások:

•    minimum középfokú végzettség,
•    értékpapír elszámolási ismeretek,
•    angol középfokú nyelvtudás - írásban,
•    elszámolóházi rendszerek ismerete – KID,
•    MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
•    Back office munkavégzésre alkalmasság,
•    precizitás, terhelhetőség, monotonitás tűrés,
•    problémamegoldó képesség,
•    jó kommunikációs készség.

Előny:

•    angol középfokú nyelvvizsga,
•    hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
•    Clavis, SWIFT, Creation Online rendszerek ismerete

Kínálunk:

•    modern irodai környezet,
•    lendületes összetartó csapat,
•    próbaidő után vonzó cafetéria csomag,
•    Home Office lehetőség,
•    támogató vezetői hozzáállás