Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Beruházási árelemző

Dátum : 2021.11.16.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt., Non IT beszerzési területe
munkatársat keres

Feladatok amikben számítunk Rád:

  • Fiókhálózati és irodaházi építési, felújítási, kivitelezési tenderek árajánlatainak elemzése az aktuális piaci benchmark és szerződött egységárak alapján
  • Árképzési stratégia kockázati tényezőinek elemzése
  • Ár megtakarítások elérése
  • Ajánlattételi eljárásban előzetes és utólagos szakmai véleményezés, költségvetési kiírások ellenőrzése
  • Ártárgyalások szervezése, részvétel és a folyamat hatékony támogatása
  • Napi kapcsolattartás beszerzőkkel, társterületekkel, szükség esetén beszállítókkal
  • Kapacitás és igény függvényében beszerzők eseti helyettesítése

Elvárásaink a pozíció betöltéséhez:

  • Építész/építő mérnöki végzettség
  • Releváns , hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Költségszámítás, és árképzés ismerete,
  • TERC program, és építőipari normakönyv ismerete,
  • Stratégiai, analitikus és rendszer-szemléletű gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • MS Office (excel) magas szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk számodra:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munkát Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető Bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, változatos feladatokat
  • Kiemelkedő juttatási csomagot
  • Projektek, melyek által egyedi szakmai ismeretekre tehetsz szert
  • Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
  • Stabil, hosszú távú, folyamatos fejlődési lehetőséget nyújtó munkalehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület