Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Vállalkozói tanácsadó - 2092 Budakeszi, Fő u. 174.

Dátum : 2021.11.22.

Hely: Budakeszi, PE, HU, 2092

A(z) OTP Bank Nyrt. 2092 Budakeszi, Fő u. 174. szám alatt található fiókjába
VÁLLALKOZÓI TANÁCSADÓ
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Vállalkozói ügyfelek akvirálása.
  • Vállalkozói hiteltermékek és számlacsomagok értékesítése.
  • Vállalkozói egyszerű és speciális hitelek ajánlása és értékesítése, tárgyalások lebonyolítása.
  • Vállalkozói bankszámlák és hitelek gondozása. Monitoring tevékenység.
  • Vállalkozói ügyfelekkel történő kapcsolattartás.
  • Vállalkozói kapcsolattartó felé, aktív referálás a kiemelt ügyfelek vonatkozásában.
  • Egyéb banki és bankcsoporti termékek keresztértékesítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • MKV ügyintéző és hitel vizsga.
  • Legalább 2 év ezen a területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő értékesítési szemlélet.
  • KKV termékek szakmai ismerete.
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat.
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség.
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés.
  • Kiemelkedő lojalitás és magas teherbíró képesség.

Amit kínálunk:

  • munkaviszonyban történő munkavégzés
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési lehetőségek
  • fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • cafeteria csomag