Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Lakossági hitelezési tanácsadó - 2092 Budakeszi, Fő u. 174.

Dátum : 2021.11.22.

Hely: Budakeszi, PE, HU, 2092

Az OTP Bank Nyrt. 2092 Budakeszi, Fő u. 174. szám alatti fiókja
LAKOSSÁGI HITELEZÉSI TANÁCSADÓ
munkakörbe keresi új kollégáját.

Feladatok:

  • Lakossági  - elsősorban lakáscélú - hitelezési feladatok ellátása.
  • Hitelkérelmek értékesítése, befogadása, engedélyezésre történő előkészítése.
  • Lakossági hitelkérelmekkel kapcsolatos döntéselőkészítés.
  • Szerződéskötés, folyósítás, hiteldossziék összeállítása.
  • Banki és bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése.

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség.
  • Legalább 1 év ezen a területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • PSZKT vizsga vagy azt kiváltó végzettség.
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Jelentkezés magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, a "Jelentkezés most" gombra kattintva.