Vállalkozói ügyfélkapcsolati tanácsadó

Dátum : 2022.11.08.

Hely: Baja, BK, HU, 6500

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Bajai fiókjába

munkakör betöltésére munkatársat keres

Mi lenne a Te feladatod:

  • lakossági és vállalati MFB ügyletekkel/ügyfelekkel kapcsolatos fióki feladatok ellátása
  • kis-és középvállalati (KKV) ügyfelek számlaforgalom ügyintézése
  • hiteltárgyalások lebonyolítása, ügyféligények felmérése
  • hitelképesség vizsgálat, ajánlatok összeállítása
  • hátralékezelési, valamint monitoring feladatok ellátása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • munkakörhöz kapcsolódó ügyfél- és partnerkapcsolati és adminisztratív feladatok ellátása

Téged keresünk ha:

  • legalább középfokú, lehetőleg gazdasági vagy pénzügyi végzettséget szereztél
  • kiváló kommunikációs,- kapcsolatteremtő képességgel és értékesítési vénával rendelkezel
  • az új információkat, ismereteket gyorsan sajátítod el és építed be a munkádba
  • képes vagy magas színvonalon teljesíteni, a kihívások lelkesítenek
  • magas szintű stressztűrő és felelősség vállalási képességgel rendelkezel
  • eredmény- és teljesítményorientált vagy

Amit előnynek tartunk:

  • van már tapasztalatod az ügyfélszolgálat/értékesítés területén, vagy vállalkozói üzletágban

Ezeket adjuk cserébe:

  • az ország vezető pénzintézetének munkavállalója lehetsz
  • összetartó, támogató csapat vár
  • hosszú távon stabil munkahely
  • széleskörű juttatásokat tartalmazó kompenzációs csomag
  • kiemelt támogatást nyújtunk a betanulás idejére, mentori támogatással
  • folyamatos szakmai támogatást adunk, hogy kiváló tanácsadóvá válhass