Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs Békéscsaba

Dátum : 2018.11.10.

Hely: Békéscsaba, BE, HU, 5600

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Mi lenne a Te feladatod:

  • bankunk munkatársaként széles termékpalettánkból kínálhatsz korszerű termékeket és szolgáltatásokat
  • ügyfeleink igényeinek felmérése, a számukra megfelelő pénzügyi lehetőségek megtalálása
  • ügyfeleink elégedettségének növelése színvonalas, magas szintű kiszolgálással
  • elvégezni a banki folyamatok számlavezetési és adminisztrációs feladatait
  • pénz- és értékkezelési feladatok ellátása
  • folyamatos önképzés a bank által támogatott, innovatív eszközökkel

Mit várunk Tőled:

  • legalább középfokú, lehetőleg gazdasági vagy pénzügyi végzettséget
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességet
  • banki vagy pénzügyi vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatot
  • értékesítési vénát és kitartó hozzáállást
  • nyitottságot az új megoldásokra, innovatív eszközökre és szolgáltatásokra
  • gyors tanulási készséget: új információk, ismeretek gyors elsajátítása, beépítése a munkádba
  • képes legyél magas elvárások mellett is magas színvonalon teljesíteni, a kihívások lelkesítenek

Ezeket adjuk cserébe:

  • vidám, összetartó, támogató csapat
  • hosszú távon stabil munkahely
  • versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
  • folyamatos szakmai támogatást adunk hogy kiváló szakemberré válhass