Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Számlavezető munkatárs - 2030, Érd, Budai u. 24.

Dátum : 2021.03.27.

Hely: Érd, PE, HU, 2030

Az OTP Bank érdi nagyfiókja SZÁMLAVEZETŐ MUNKATÁRS munkakörbe keresi új, ambiciózus csapattagját.

Feladatok:

•    lakossági és vállalati MFB Pont pályázati hitelkérelmek összeállítása, rögzítése, szerződéskötés lebonyolítása
•    érdeklődő ügyfelek tájékoztatása, kapcsolattartás
•    szabályzatok elsajátítását követően önálló munkavégzés
•    ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Téged keresünk, ha:

•    legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséget szereztél
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
•    szívesen foglalkozol ügyfelekkel és minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel
•    pontos, precíz munkavégzés jellemez és kommunikációd kiemelkedő

Előnynek tartjuk, ha:

•    MFB Pont termék ismerettel rendelkezel és van már tapasztalatod az ügyfélszolgálat területén
•    felsőfokú végzettséget szereztél és nyelvvizsgával rendelkezel
•    vállalkozói vagy számviteli/könyvelési tapasztalatod van

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

•    a munkakörhöz kapcsolódó képzéseket támogatjuk
•    biztonságot, stabil tulajdonosi hátteret és jövőképet biztosítunk
•    fiatal, dinamikus csapatunk tagjává válhatsz, ahol versenyképes bérezésben lesz részed